25 листопада 2013 - Насильство щодо жінок і дівчаток, безпосередньо стосується конкретних людей, проте, у той же час, завдає шкоду і людству загалом. У відповідь на цю глобальну проблему, я започаткував кампанію “Спільно покінчимо з насильством щодо жінок” в 2008 році. З того часу, партнери по всьому світу приєдналися до нашого руху для захисту прав людини, у частині прав жінок і дівчаток на життя без насильства.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

ПОСЛАННЯ

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ

ВИКОРІНЕННЯ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК

25 листопада 2013

Насильство щодо жінок і дівчаток, безпосередньо стосується конкретних людей, проте, у той же час, завдає шкоду і людству загалом. У відповідь на цю глобальну проблему, я започаткував кампанію “Спільно покінчимо з насильством щодо жінок” в 2008 році. З того часу, партнери по всьому світу приєдналися до нашого руху для захисту прав людини, у частині прав жінок і дівчаток на життя без насильства.

Я вітаю цей хор голосів, який закликає до припинення насильства, яке зачіпає приблизно кожну третю жінку протягом її життя. Я вітаю лідерів, які допомагають створювати і забезпечувати дотримання законів і, як результат, зміни способу мислення. Я віддаю належне всім тим героям по всьому світу, які допомагають жертвам реабілітуватися і стати рушійною силою змін.

Минулого місяця, в День Організації Об`єднаних Націй, я мав честь зустрітися ще раз з одним з таких героїв: доктор Деніс Муквеге, засновником лікарні “Панзе” в Демократичній Республіці Конго, куди потрапляють жінки з метою реабілітації після жахливих злодіянь. Доктор Муквеге сказав: "Багато разів все зводилось до сліз. Все таке зруйноване. Але ми приступимо до роботи. Ми працюємо. Ми виправимо те, що ми можемо, а такого дуже багато." Він надихнувся мужністю жінок , яких він лікує, в тому числі багато із яких йдуть далі, щоб допомогти іншим.

Хоча доктор Муквеге має справу з насильством щодо жінок в умовах збройного конфлікту, його дух, аби протистояти і вирішувати цю проблему має поширюватися на всі наші зусилля, щоб допомагати жінкам, що стикаються з насильством вдома, в школі та інших інституціях у всьому світі, в кожній країні, кожному суспільстві.

Традиційно цей день знаменує собою початок 16-ти днів активізму. З 25 листопада до 10 грудня (Дня прав людини), ми доклали особливих зусиль, щоб організувати боротьбу з насильством щодо жінок - кричущого порушення прав людини. Цього року ми підвищуємо обізнаність щодо носіння помаранчевогго кольору, кольору який символізує нашу прихильність цій справі.

Один із способів сприяти змінам полягає в підтримці Цільового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок, який допомагає реагувати на порушення прав і потреб людини починаючи з фізичної безпеки і закінчуючи економічною. У той час як попит на гранти в останні роки більш ніж подвоївся, сума, яка знаходиться у його розпорядженні, зменшилася на 60 відсотків. Я звертаюся до всіх партнерів із проханням допомогти зменшити цей величезний дефіцит ресурсів необхідних для подальших зусиль заздалегідь, щоб запобігти і припинити насильства щодо жінок і дівчаток.

Цей Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок є можливістю для всіх людей підтвердити свою прихильність запобіганню та припиненню всіх форм насильства щодо жінок і дівчаток.

http://www.un.org/ru/events/endviolenceday/