5 грудня 2013 - У Міжнародний день добровольців (МДВ) ми визнаємо внесок волонтерів у мир та розвиток у всьому світі. Сьогодні, ми підкреслюємо, що мільйони молодих волонтерів по всьому світу діють глобально для соціальних змін. 

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

ПОВІДОМЛЕННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ добровольців

5 грудня 2013

У Міжнародний день добровольців (МДВ) ми визнаємо внесок волонтерів у мир та розвиток у всьому світі. Сьогодні, ми підкреслюємо, що мільйони молодих волонтерів по всьому світу діють глобально для соціальних змін.

Зараз у світі налічується понад 1,2 мільярди молодих людей із надзвичайним потенціалом, які протистоять проблемам та перешкодам як агенти змін. Волонтерство дає змогу молоді отримати важливі життєві та професійні навички, воно надихає на нові звершення як і у маленьких громадах, так і у світовому суспільстві.  

Я особливо вдячний понад тисячі молодим волонтерам ООН, які підтримують роботу Організації Об’єднаних Націй у підтриманні миру, сталого розвитку та прав людини. Волонтери ООН працюють разом із працівниками ООН для покращення життя найбільш вразливих верств населення нашої планети. Вони продовжуватимуть відігравати важливу роль у прискоренні роботи над Цілями розвитку тисячоліття, боротьбі із зміною клімату, створенні та запровадженні Плану дій на період після 2015 року.  

Волонтерство – це вулиця із двостороннім рухом. Навіть якщо, волонтери допомагають позитивно змінювати життя інших, їхні власні життя змінюються завдяки волонтерству як процесу. У цей Міжнародний день, давайте поновимо наші зобов’язання для надання молодим людям різноманітних та значущих можливостей для волонтерства, які допоможуть їм стати активнішими та впевненішими учасниками глобальних змін.

http://www.un.org/ru/events/volunteerday/