7 грудня 2013 року - Заступник Генерального секретаря ООН з політичних питань Джефрі Фельтман завершив свою триденну поїздку до України сьогодні, 7 грудня 2013р.

7 грудня 2013 року - Заступник Генерального секретаря ООН з політичних питань Джефрі Фельтман завершив свою триденну поїздку до України сьогодні, 7 грудня 2013р. Під час візиту до Києва, Заступник Генерального секретаря, пан Фельтман, представляв Генерального секретаря ООН Бан Кі-муна протягом 20-го міністерського засідання Організації з безпеки і співробітництва у Європі. Від імені Генерального секретаря він привітав Україну з успішним головуванням в ОБСЕ у 2013 році.

Заступник Генерального секретаря також мав нагоду зустрітися з представниками українського уряду і Верховної Ради, політичних партій і громадських організацій. Під час цих зустрічей він підкреслив непохитну підтримку Організації Об’єднаних Націй українському народові і самій країні – важливому члену організації.

Заступник Генерального секретаря висловив свою серйозну занепокоєність існуючою ситуацією і підкреслив заклик Генерального секретаря Бан Кі-муна до повного утримання від застосування сили. Джефрі Фельтман закликав політичних і громадських лідерів до невідкладного внутрішнього діалогу з метою знаходження засобів вирішення політичних і економічних питань в Україні. Він рекомендував всім сторонам негайно приступити до пошуку мирних шляхів деескалації існуючого на сьогодні напруження.

Київ/Нью-Йорк, 07 грудня 2013 року