Київ/Женева/Нью-Йорк 20 лютого 2014 – Все більшого занепокоєння викликає вплив зростаючого насилля в Україні на дітей та їх родини. Надходять повідомлення про дітей, які опинились в осередку насилля в Києві та навіть отримали поранення.  ЮНІСЕФ шукає підтвердження цієї інформації і уважно стежить за розвитком ситуації та її впливом на дітей. Всі учасники конфлікту повинні оберігати дітей від небезпеки.  

Діти є особливо незахищеними під час конфліктів з використанням сили - не лише від самого насилля, але й від травматичних наслідків споглядання актів такого насильства. Благополуччю дітей є й інші загрози, а саме ризик бути розлученими зі своїми родинами в цьому хаосі і мати обмежений доступ до базових послуг. У зонах конфлікту деякі школи вже зачинені, а доступ до медичних закладів став більш ускладненим. У таких ситуаціях особлива увага має приділятися підтримці дітей.

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь:

Сара Кроу (SarahCrowe), ЮНІСЕФ Нью-Йорк + 1 212 326 7206 scrowe@unicef.org

Джон Бадд (JohnBudd), ЮНІСЕФ Женева, + 41 22 909 5429, моб: + 41 79 431 1537 jbudd@unicef.org