25 лютого 2014 року - `Як зазначив вчора у своїй заяві Генеральний секретар, він направив мене в Київ в якості його Cтаршого радника, щоб гарантувати всім громадянам України підтримку Організації Об`єднаних Націй, а також повідомити про його очікування щодо того, що всі ключові міжнародні учасники працюватимуть спільно заради допомогти Україні в цей непростий в історії країни час`, - зазначив пан Серрі.

25 лютого 2014 року - Як зазначив вчора у своїй заяві Генеральний секретар, він направив мене в Київ в якості його Cтаршого радника, щоб гарантувати всім громадянам України підтримку Організації Об`єднаних Націй, а також повідомити про його очікування щодо того, що всі ключові міжнародні учасники працюватимуть спільно заради допомогти Україні в цей непростий в історії країни час.

Я також передав важливе повідомлення Генерального секретаря про те, що Організація Об`єднаних Націй висловлює солідарність з усіма громадянами України і прагне допомогти в процесі розбудови такого врядування країною, що враховувало би інтереси усіх верств населення, забезпечувало верховенство закону і дотримання прав людини, й створювало сприятливі умови для вільних і справедливих виборів. Як зазначив Генеральний секретар, Організація Об`єднаних Націй підтримує єдність і територіальну цілісність України.

Я провів зустрічі зокрема з новим Головою Верховної Ради України паном Турчиновим, Віце -прем`єр-міністром паном Грищенком, в.о. Міністра фінансів паном Колобовим та в.о. Міністра закордонних справ України паном Олефіровим, щоб обговорити ситуацію в Україні та узгодити зусилля, спрямовані на досягнення стабільного і процвітаючого майбутнього.