1 березня 2014 року - "Вчорашні консультації в Раді безпеки чітко продемонстрували, що єдність і територіальна цілісність України не будуть поставлені під питання. Зараз прийшов час для спілкування та конструктивної взаємодії сторін", - зазначив Робер Серрі, Cтарший радник Генерального секретаря ООН по закінченню його місії в Україні

Повідомлення Роберта Серрі, Cтаршого радника Генерального секретаря ООН з нагоди закінчення його місії в Україні

Київ, 1 березня 2014 року

Після закінчення вчорашніх консультацій Ради Безпеки Організації Об`єднаних Націй Генеральний секретар просив мене відправитися в Крим в рамках моєї місії із встановлення фактів. Після цього я зв`язався з представниками влади Автономної Республіки Крим, і дійшов висновку що такий візит неможливо здійснити сьогодні. Тому, я відправлюся до Женеви, де завтра поінформую Генерального секретаря ООН про результати місії та проконсультуюся з ним щодо наступних кроків.

В Криму я планував передати повідомлення від імені Генерального секретаря із закликом до всіх сторін зберігати спокій і утримуватися від будь-яких дій, які могли б призвести до подальшої ескалації ситуації, яка в даний момент є напруженою .

Вчорашні консультації в Раді безпеки чітко продемонстрували, що єдність і територіальна цілісність України не будуть поставлені під питання. Зараз прийшов час для спілкування та конструктивної взаємодії сторін.