7 березня 2014 року - Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович вивчить випадки порушень прав людини в Україні починаючи з листопада 2013 року і представить доповідь з рекомендаціями щодо забезпечення відповідальності винних. Він також ознайомиться зі становищем національних меншин в країні. Іван Шимонович планує відвідати також Львів, Харків і Сімферополь.

7 березня 2014 року - Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович вивчить випадки порушень прав людини в Україні починаючи з листопада 2013 року і представить доповідь з рекомендаціями щодо забезпечення відповідальності винних.

Під час свого восьмиденного візиту пан Шимонович планує зустрітися з представниками влади у Києві, Львові, Харкові та Сімферополі, а також Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини, та представниками організацій громадянського суспільства на центральному та регіональному рівнях.

Пан Шимонович буде також підтримувати зв`язок з регіональними організаціями, що діють в Україні, особливо з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі, а саме з Бюро з демократичних інститутів і прав людини, а також Радою Європи. Він також ознайомиться зі становищем національних меншин в країні.