Вашингтон, 10 березня 2014 р. – Група Світового банку отримала прохання про підтримку від перехідного уряду України і висловлює готовність продовжувати підтримувати народ України. Група Світового банку має намір підтримати реформи та надати до 3 мільярдів доларів США у 2014 році.

“Ми готові підтримати народ України в ці складні часи та дуже сподіваємося, що ситуація в країні незабаром стабілізується,” сказав Президент Групи Світового банку Джим Йон Кім. “Ми готуємо нові інвестиційні проекти і маємо на меті підтримати уряд у здійсненні реформ, які життєво необхідні для того, щоб економіка стала на сталий шлях розвитку.”

Як довгостроковий партнер України у галузі розвитку, Група Світового банку зараз реалізує поточні інвестиційні проекти та гарантії на загальну суму близько 3,7 мільярда доларів США. Вони спрямовані на покращення надання державних послуг у галузі водопостачання та водовідведення, розвиток енергетики та будівництво доріг, та розвиток приватного сектору.

Українська економіка стикається з численними серйозними проблемами, що потребують негайного вирішення та сталих реформ у середньо- та довгостроковій перспектитві. Пріоритетна увага має бути надана відновленню макроекономічної стабільності, посиленню банківського сектору, реформуванню сектору енергетики, серйозній боротьбі з корупцією та підвищенню підвітності, покращенню інвестиційного клімату та цільової соціальної допомоги бідним та незахищеним.  Група Світового банку готова допомагати уряду у формулюванні та впровадженні всеосяжної програми структурних реформ  для подолання цих викликів. 

Контакти для ЗМІ:

У Вашингтоні

Олена  Карабан 
tel : +1 (202) 473-9277

ekaraban@worldbank.org

У Києві

Дмитро Деркач 
tel : +38 044 490-6671

dderkatch@worldbank.org