11 березня 2014 року - Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович перебуває у Харкові, де заплановано низку зустрічей з представниками місцевої влади для обговорення заходів в області захисту прав людини, які можуть бути застосовані задля деескалації напруження в країні. Він також обговорить існуючу інформацію щодо порушень прав людини, та зустрінеться з низкою представників проросійських а також проукраїнських організацій громадянського суспільства.

11 березня 2014 року - Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович сьогодні перебуває в Харкові, де заплановано ряд зустрічей з представниками місцевої влади для обговорення заходів в області захисту прав людини, які можуть бути застосовані задля деескалації напруження в країні. Він також обговорить існуючу інформацію щодо порушень прав людини, та зустрінеться з низкою представників про-російських а також про-українських організацій громадянського суспільства.

Пан Шимонович підкреслить першорядну важливість забезпечення дотримання міжнародних законів про прав людини і стандартів у ці важкі часи. Він здійснює роботу з оцінки ситуації з правами людини в регіоні, й закликає до поваги прав людини і обговорення варіантів допомоги з боку ООН та міжнародних партнерів з надання допомоги у зміцненні потенціалу на місцях у разі необхідності.

Пан Шимонович зустрівся з в.о. Міністра закордонних справ України, Уповноваженою Верховної Ради з прав людини, правозахисниками, дипломатичним співтовариством і агентствами ООН, що працюють у Києві. Він планує провести подальші зустрічі на найвищому рівні у Києві в п`ятницю.

Помічник Генерального секретаря планує відправитися до Львову завтра й провести прес-конференцію о 12:00 14-го березня 2014 року в Києві.