28 квітня 2014 року - Генеральний секретар рішуче засуджує недавнє захоплення і затримання військових спостерігачів ОБСЄ, а також ряду українських осіб, які їх супроводжували.

28 квітня 2014 року - Генеральний секретар рішуче засуджує недавнє захоплення і затримання військових спостерігачів ОБСЄ, а також ряду українських осіб, які їх супроводжували. Він настійно закликає осіб, відповідальних за викрадення звільнити їх негайно, без будь-яких умов і неушкодженими. Генеральний секретар наголошує, що ті, хто продовжує незаконні дії будуть притягнуті до відповідальності. Він звертається до всіх, хто має вплив, допомогти терміново вирішиті це питання.

 

Генеральний секретар наголошує, що міжнародні місії, що працюють в Україні, повинні мати можливість безперешкодно виконувати свої обов`язки

 

Генеральний секретар настійно закликає всі сторони зробити негайні кроки по деескалації ситуації в Україні. Він також висловився на користь повернення до атмосфері компромісу, якій вдалося досягти в ході переговорів 17 квітня в Женеві. Генеральний секретар підкреслив необхідність і невідкладність дипломатичного і політичного врегулювання нинішньої кризи.

 

Нью-Йорк, 28 квітня 2014 року