15 травня 2014 року – Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович прибув до України з п’ятиденним візитом, мета якого – вивчити стан справ із правами людини в Україні та представити другу щомісячну доповідь, підготовлену групою в складі 34 співробітників, розгорнутою в Україні Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини у березні.

ЖЕНЕВА/КИЇВ (15 травня 2014 р.) – Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович прибув до України з п’ятиденним візитом, мета якого – вивчити стан справ із правами людини в Україні та представити другу щомісячну доповідь, підготовлену групою в складі 34 співробітників, розгорнутою в Україні Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини у березні.

Шимонович, який прибув до Києва у середу, зустрінеться, зокрема, з урядовими посадовцями, представниками організацій громадського суспільства та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини. У суботу він має відвідати Донецьк, а у неділю відбуде до Одеси.

Моніторингова місія ООН з прав людини була створена Верховним комісаром ООН з прав людини після попередньої місії Управління в Україні. Вона розгорнута у різних населених пунктах по всій території України з метою допомогти у встановленні фактів щодо тверджень про порушення прав людини та сприяти деескалації напруги.

Свою першу доповідь моніторингова місія випустила у квітні, а другу щомісячну доповідь оприлюднить у п’ятницю, 16 травня, одночасно у Києві та Женеві. Доповідь буде доступнапочинаючи з 10:30 год. за женевським часом / 11:30 год. за київським часом, коли її буде розміщено на веб-сайті Управління Верховного комісара ООН з прав людини,www.ohchr.org.

У п’ятницю об 11:00 год. Іван Шимонович дасть прес-конференцію в Українському кризовому медіа-центрі (готель "Україна", вул. Інститутська, 4, 3 поверх)

КІНЕЦЬ ТЕКСТУ

Контакти для отримання додаткової інформації та надіслання медіа-запитів:

У Києві:Вікторія Андрієвська (+38 050 4138404/ andrievska@un.org)

У Женеві: Rupert Colville (+41 22 917 9767 / rcolville@ohchr.org ), або Ravina Shamdasani (+41 22 917 9169/rshamdasani@ohchr.org) або Cécile Pouilly (+41 22 917 9310 / cpouilly@ohchr.org)

Управління Верховного комісара ООН з прав людини. Слідкуйте за нами у соціальних мережах:
Facebook:https://www.facebook.com/unitednationshumanrights
Twitter:http://twitter.com/UNrightswire
Google+ gplus.to/unitednationshumanrights
Storify:
http://storify.com/UNrightswire