Київ/Женева/Нью-Йорк, 2 червня 2014«Починаючи з 9 травня семеро дітей отримали вогнепальні та осколкові поранення під час зіткнень на сході України.

Київ/Женева/Нью-Йорк, 2 червня 2014«Починаючи з 9 травня семеро дітей отримали вогнепальні та осколкові поранення під час зіткнень на сході України.

В одному з випадків, 15-річний хлопець був поранений перебуваючи в автомобілі на блокпосту. Наразі дитина, яка отримала кульові поранення в живіт та кишечник, знаходиться у важкому стані.

Наймолодшому із постраждалих дітей чотири роки, він отримав осколкові поранення під час прогулянки з бабусею.

ЮНІСЕФ глибоко стурбований тим, що недавня ескалація насильства в Україні має величезний негативний вплив на дітей. Швидка оцінка ситуації ЮНІСЕФ в Донецьку також показує, що за цей час майже половина опитаних дітей стали свідками насильства або жахливої
​​події.

ЮНІСЕФ закликає до негайного припинення насильства і наполягає, щоб усі сторони захищали права дітей. 

ЮНІСЕФ продовжує уважно стежити за ситуацією в Україні, хоча наразі ми маємо певні труднощі з перевіркою деякої інформації. Ми співчуваємо сім’ям постраждалих дітей і бажаємо дітям швидкого одужання».

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є сві товим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь:

Найва Меккі (Najwa Mekki), UNICEF New York, Tel: +1 212 326 7448,  nmekki@unicef.org

Джон Бадд (JohnBudd), ЮНІСЕФ Женева, + 41 22 909 5429, моб: + 41 79 431 1537 jbudd@unicef.org

Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, моб: +38 050 388 2951, vvashchenko@unicef.org