17 червня 2014 – Члени Ради Безпеки виражають свої глибокі співчуття родинам журналістів, які висвітлювали останні події в Україні. Зокрема, і сім`ям двох російських журналістів, убитих 17 червня, та італійського фоторепортера, який загинув 24 травня разом із перекладачем. 

17 червня 2014 – Члени Ради Безпеки виражають свої глибокі співчуття родинам журналістів, які висвітлювали останні події в Україні. Зокрема, і сім`ям двох російських журналістів, убитих 17 червня, та італійського фоторепортера, який загинув 24 травня разом із перекладачем. РБ ООН закликає до ґрунтовного розслідування усіх випадків насильства щодо представників преси.

 

Також представники Ради Безпеки виражають занепокоєння з приводу повідомлень про випадки затримання та переслідування журналістів, які працюють в Україні.

 

РБ ООН підтримує свободу слова як одне з базових прав людини, у тому числі, й для представників преси. Члени Ради Безпеки високо оцінюють роботу журналістів за їх відданість ідеї свободи слова та необмеженому обміну думками.