14 серпня 2014 року - ООН та представники основних країн-донорів зустрілися з Дмитром Шимківим, заступником Голови Адміністрації Президента, керівником Виконавчого комітету реформ, щоб обговорити питання співпраці у процесі реформування країни.

14 серпня 2014 року - ООН та представники основних країн-донорів зустрілися з Дмитром Шимківим, заступником Голови Адміністрації Президента, керівником Виконавчого комітету реформ, щоб обговорити питання співпраці у процесі реформування країни.

Пан Шимків представив структуру та основні функції Національної ради реформ, спрямовані на сприяння процесу реформ в Україні, а також розробку Стратегії сталого розвитку 2020. Пан Шимків висловив вдячність міжнародним організаціям і спільноті донорів за багаторічну підтримку розвитку України і привітав співробітництво і координацію зусиль, пов`язаних з плануванням реформ, їх реалізації та моніторингу прогресу.

ООН та представники країн-донорів позитивно висловились щодо представленого стратегічного бачення і висловили готовність сприяти та підтримувати уряд в в скоординовано уряд на чолі національних програм і процеси реформ.