8 вересня 2014 року – Як зображують людський прогрес? У той час як Ціла розвитку тисячоліття (ЦРТ) відображають його через статистичні показники та індикатори, популярний фотограф Брендон Стентон, автор блогу та книжки-бестселера «Люди Нью-Йорка», відправився у 50-денну подорож країнами світу, запитуючи звичайних людей про їх життя, складні моменти, досягнення та сподівання.

8 вересня 2014 року – Як зображують людський прогрес? У той час як Ціла розвитку тисячоліття (ЦРТ) відображають його через статистичні показники та індикатори, популярний фотограф Брендон Стентон, автор блогу та книжки-бестселера «Люди Нью-Йорка», відправився у 50-денну подорож країнами світу, запитуючи звичайних людей про їх життя, складні моменти, досягнення та сподівання. Він відвідав Україну минулого тижня і наразі розміщує на блозі фотографії та історії зі своєї подорожі, що є частиною його проекту, здійснюваного у співпраці з ООН з метою підвищення обізнаності щодо Цілей розвитку тисячоліття.

Історії та фотографії з поїздки можна знайти на веб-сайті   http://www.humansofnewyork.com або ж на сторінці у Facebook,   https://www.facebook.com/humansofnewyork чи через аккаунт у Twitter @humansofny.

Наразі Брендон Стентон поділився десятьма історіями та фото з України, включно з розповідями про 64-річного професора морської біології, матері, яка недавно всиновила дитину, ветеранів Другої світової війни, батьків молодої дівчини, школярів, тощо.

В рамках загальної 50-денної подорожі він уже побував у Судані, Уганді, Кенії, Демократичній Республіці Конго, Йорданії та Іраку.

«Подорож охопить більше 25000 миль і обігне землю», повідомляє Стантон на своїй сторінці у Facebook. «Метою цієї подорожі не є «сказати» щось про весь світ. Але радше відвідати ряд віддалених місць і почути так багато людей як тільки можливо».

Вісім Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ), які варіюють від подолання бідності до обмеження поширення ВІЛ/СНІДу та забезпечення загальної початкової освіти до 2015 року, визнані усіма країнами світу, що зобов’язались враховувати потреби найбідніших верств населення. Більше інформації про ЦРТ можна дізнатись тут  http://www.un.org/millenniumgoals/.

Як зауважує Стентон: «Фактично, вони встановлюють наявність погоджених усіма потреб світу. Тож на додачу до розповідей про історії різних людей, ми сподіваємось, що подорож може певним чином мотивувати формування глобальної перспективи, приносячи обізнаність про виклики, які ми повинні вирішувати разом».