16 вересня 2014 року - Один із найвідоміших голівудських акторів та знаний екологічний активіст Леонардо Ді Капріо був призначений посланцем миру ООН з питань зміни клімату.

Один із найвідоміших голівудських акторів та знаний екологічний активіст Леонардо Ді Капріо був призначений посланцем миру ООН з питань зміниклімату. Про це 16 вересня повідомив Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, який зауваживщо ДіКапріо є активним учасником сучасного екологічного руху та має вагомий потенціал для поширення йогоключових повідомлень. «Я радий, що він вирішив приєднатись до зусиль ООН з підвищення обізнаності щодо проблем зміни клімату, як і необхідності їхнього нагального вирішення»,наголосив він. У своїй промові Пан Гі Мун високо оцінив багаторічну діяльність актора спрямовану на боротьбу з наслідками сучасних екологічних змін і підкреслив важливість діяльності Фонду ЛеонардоДі Капріо, який надає щедрі гранти на проекти з охорони навколишнього середовища.

 

Ді Капріо в свою чергу зазначив, що «це велика честь бути посланцем миру ООН з питань зміни клімату та підтримати зусилля Генерального секретаря щодо вирішення одного з найважливіших питань, які стоять сьогодні перед світовим співтовариством»«Я відчуваю моральний обов’язок заявити гучніше, що це ключовий момент історії людства – момент для дій. Те як ми реагуємо на кліматичну кризу, в найближчі роки визначить долю людства і нашої планети», наголосив актор.

Ді Капріо відтепер приєднається до 11 інших посланців миру, що діють від імені ООН в ряді питань пріоритетного значення. Більше інформації про посланців миру ООН можна дізнатись на http://outreach.un.org/mop/.

Першою подією, яку відвідає Леонардо Ді Капріов якості посланця миру ООН буде Саміт з питань клімату, на який актор отримав запрошення від Генерального секретаря ООН. Нагадаємо, що Саміт відбудеться 23 вересня у штаб квартирі ООН у Нью-Йорку, де вперше за останні п’ять років зберуться світові лідери щоб накреслити новий курс дій щодо вирішення питань зміни клімату. Подія буде присвячена обговоренню шляхів сповільнення глобального потепління та мобілізації фінансових ресурсів для розширення використання поновлюваних джерел енергії, підвищенняенергоефективності, зменшення масштабів вирубки лісів, заохочення екологічно-чутливого сільськогогосподарства та підвищення екології урбаністичних місцевостей. З додатковою інформацією про Саміт з проблем клімату можна ознайомитись відвідавши http://www.un.org/climatechange/summit/.

 

Ді Капріо є одним із найбільш ініціативних екологічних активістів протягом багатьох років.Благодійний фонд Леонардо Ді Капріо діє з 1998 року з метою захисту останніх диких місць планети та реалізації рішень щодо формування більш гармонійного ставлення людей до природи. Змоменту заснування фонд співпрацює з лідерами та експертами й активно займається вирішеннямнайбільш гострих та важливих екологічних проблемами сучасності – захист біорізноманіття, збереження океанів й лісів, зміни клімату.Стратегічний підхід діяльності фонду ґрунтується на налагодженні партнерських відносин з природоохоронними організаціями та співпраці з іншими спонсорами, які поділяють цілі фонду і можуть допомогти зміцнити його вплив. Зусилля фонду спрямовані у двох напрямках – надання грантів екологічним програмам та робота зі ЗМІ для цілеспрямованого впливу на аудиторію з метоюактуалізації зусиль на захист планети для майбутніх поколінь. Для отримання додаткової інформації про фонд відвідайте  www.leonardodicaprio.org