3 жовтня 2014 року - Представники Європейського союзу, Організації Об`єднаних Націй і Світового банку зустрілися сьогодні з Віце-Прем`єр-Міністром України В.Б. Гройсманом та представили висновки спільної місії, спрямованої на підтримку відновлення східних регіонів України, що постраждали внаслідок конфлікту. Представники цих організацій відвідали Київ на прохання Уряду України надати допомогу у сфері плануванням програми відновлення.

Представники Європейського союзу, Організації Об`єднаних Націй і Світового банку зустрілися сьогодні з Віце-Прем`єр-Міністром України В.Б. Гройсманом та представили висновки спільної місії, спрямованої на підтримку відновлення східних регіонів України, що постраждали внаслідок конфлікту. Представники цих організацій відвідали Київ на прохання Уряду України надати допомогу у сфері плануванням програми відновлення.

Візит був спрямований на визначення того, яким чином ці три організації можуть допомогти уряду в оцінці та плануванні пріоритетів відновлення територій, що постраждали внаслідок конфлікту. Це включатиме врахування проблеми внутрішньо переміщених осіб, планування довготермінової допомоги, яка б враховувала необхідність відновлення інфраструктури, зміцнення управління на місцевому рівні та забезпечення потреб життєдіяльності людей, що постраждали внаслідок конфлікту.

Представники місії висловили підтримку зусиллям Уряду України, спрямовані на задоволення потреб переміщених осіб, та створенню Державного агентства з відновлення Донбасу. "Ми розділяємо стурбованість Уряду України щодо вразливості людей, що постраждали внаслідок конфлікту. «Наші організації цілком підтримують зусилля української влади, спрямовані на спільне відновлення та реконструкцію регіонів Східної України, що постраждали внаслідок конфлікту ", - зазначив представник місії.

Контакти для преси:

Представництво ООН в Україні

Вікторія Андрієвська, +38-044-253-9363, andrievska@un.org

Представництво Світового банку в Україні

В Києві: Дмитро Деркач, + 38-044-490-6671, dderkatch@worldbank.org

В Вашінгтоні: Єлєна Карабан, +1-202-473-9277, ekaraban@worldbank.org

Представництво Євросоюзу

Martti Lutsar, Tel: +380 (44) 390 8010, martti.lutsar@eeas.europa.eu