13 жовтня 2014 року - Сьогодні Луганська та Донецька області східної України знаходяться в центрі уваги всього світу. Військові дії завдали величезної шкоди економіці, зруйнована соціальна інфраструктура, страждають люди. Наближається зима, що надає проблемам регіону особливої гостроти.

Сьогодні Луганська та Донецька області східної України знаходяться в центрі уваги всього світу. Військові дії завдали величезної шкоди економіці, зруйнована соціальна інфраструктура, страждають люди. Наближається зима, що надає проблемам регіону особливої гостроти.

“Враховуючи складну ситуацію, ми переглянули наші плани та вирішили збільшити допомогу, спрямовану на  відновлення регіону, та підтримку людей, які опинилися у складних умовах”, зазначила пані Ініта Пауловіча, Заступник Постійного Представника Програми розвитку ООН в Україні, під час візиту до міста Сєвєродонецька, що в 95 км від Луганська. Пані Ініта Пауловіча відвідала регіон з метою представлення третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який надасть місцевим громадам понад 700,000 доларів США на підтримку проектів, спрямованих на відновлення регіону.

ПРООН разом з Європейським Союзом підтримає проекти громад, спрямовані на відновлення, у 8 районах області, які наразі вважаються відносно безпечними, та надасть підтримку містам для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та підготовки до зими. Крім того, проект ПРООН-ЄС впроваджуватиме програму щодо реінтеграції ВПО.

ПРООН разом з Європейським Союзом підтримуватиме проекти громад, спрямовані на відновлення, у 8 районах області, які наразі вважаються відносно безпечними, та надаватиме підтримку містам для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та підготовки до зими. Крім того, проект ПРООН-ЄС впроваджуватиме програму реінтеграції внутрішньо переміщеним особам. Подробиці на сайті:

 http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/articles/2014/10/13/-/

ПРООН надає підтримку Луганській області з 2007 р., у рамках проекту МРГ всього було успішно впроваджено 117 мікропроектів  Луганщині. За цей час понад 70,000 чоловіків, жінок та дітей покращили умови свого життя через реалізацію мікропроектів щодо відновлення дитячих садків,  шкіл, медичних пунктів та амбулаторій, реконструйованих водогонів та об’єктів енергозберігаючого вуличного освітлення.