15 жовтня 2014 року - Сьогодні новий Координатор системи ООН Ніл Вокер вручив вірчі грамоти Уряду України. Пан Вокер підтвердив готовність Організації Об`єднаних Націй підтримувати Уряд та народ України у подоланні критичних і складних викликів, що постають перед країною.

15 жовтня 2014 року - Сьогодні новий Координатор системи ООН Ніл Вокер вручив вірчі грамоти Уряду України. Пан Вокер підтвердив готовність Організації Об`єднаних Націй підтримувати Уряд та народ України у подоланні критичних і складних викликів, що постають перед країною.

До системи ООН в Україні входять 16 фондів, програм та спеціалізованих установ: Всесвітня продовольча програма (WFP), Всесвітня організація охорони здоров`я (WHO), Дитячий фонд ООН (UNICEF), Програма розвитку ООН (UNDP), Програма волонтерів ООН (UNV), Програма «ООН-Жінки» (UN Women), Міжнародне агентство з атомної енергетики (IAEA), Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Міжнародна організація праці (ILO), Міжнародний валютний фонд (IMF), Міжнародна організація з міграції (IOM), Об`єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS), Офіс з координації гуманітарних ситуацій (UNOCHA), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC), Світовий Банк (World Bank) та Фонд народонаселення ООН (UNFPA).

 

Кожна з цих установ працює відповідно до свого мандату, у той же час узгоджуючи свою роботу із загальною стратегією ООН в Україні, що включає надання технічної допомоги з питань людського розвитку та гуманітарної допомоги, й ґрунтується на принципах поваги і дотримання прав людини.

 

Пан Вокер також обійматиме посаду Постійного Представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, метою якої є підтримка країни на шляху сталого розвитку та реформ, спрямованих на розбудову процвітаючої й демократичної держави, де поважають права кожної людини.

 

"ООН в Україні є неупередженою організацією із суттєвим досвідом надання технічної та оперативної допомоги та базою знань, які вона пропонує Уряду України для вирішення складної ситуації на Сході та у процесі реалізації реформ в Україні. Усі установи ООН в Україні об`єднує спільна мета – допомогти Уряду країни задовольнити потреби усіх громадян. Сьогодні і в майбутньому", - зазначив пан Вокер, представляючи свої вірчі грамоти у Міністерстві закордонних справ.

 

Пан Вокер має 24-річний досвід роботи на посадах вищого рівня в Організації Об’єднаних Націй. До призначення в Україну він працював Координатором та Постійним Представником ООН в Бангладеш (2011-2014) та Киргизстані (2006-2011), Керівником Бюро по управлінню та підтримці офісів ПРООН в Латинській Америці (2002-2006), та обіймав інші посади в ООН. Пан Вокер має диплом бакалавра з політичних наук коледжу Екерд (Флорида, США) та ступінь магістра суспільних наук та міжнародних відносин Університету Пітсбурга (США).

 

***

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Вікторії Андрієвської, Координатора Інформаційного відділу Представництва ООН в Україні:  andrievska@un.org, +380442539363.

Вебсайт: www.un.org.ua

Facebook:  https://www.facebook.com/UnitedNationsUkraine

Twitter:  https://twitter.com/UN_Ukraine