З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і проведення кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства», ООН в Україні спільно з Українським жіночим фондом планують провести фотовиставку, яка розповість історії жінок в контексті збройного конфлікту на Сході України.

Фотовиставка

«Жінки і конфлікт в Україні»

в рамках Всеукраїнської кампанії

“16 днів активізму проти гендерного насильства”

Фотографії приймаються до 26 жовтня 2014 року

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і проведення кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства», ООН в Україні спільно з Українським жіночим фондом планують провести фотовиставку, яка розповість історії жінок на фоні складної ситуації та конфлікту в України.

Запрошуємо фотографів надсилати фотографії для участі у виставці до 26 жовтня 2014 року на адресу: lompas@unfpa.org

Фотографії можуть ілюструвати участь жінок у конфлікт, й те як на них впливають бойові дії. Організація Об`єднаних Націй представить вибрані фотографії під час виставки, а також на сайті та у соціальних медіа.

Ось кілька прикладів тем фото, які можуть увійти до експозиції:

• Жінки-журналістки;

• Жінки, які здійснюють догляд за дітьми;

• Жінки-солдатки;

• Жінки-волонтерки;

• Жінки-лікарі;

• Зниклі жінки;

• Жінки-активістки;

• Внутрішньо переміщені жінки.

 

Вимоги до фотографій 

 

 

Надсилайте Ваші фотографії з передачею права використання Фондом народонаселення ООН до 26 жовтня 2014 року, слідуючи нижче наведеним вимогам (без винятків):

 

Ø    Висока роздільна здатність  та висока якість фотографії розміром 1024 пікселі й більше (у висоту чи ширину). Будь ласка, надсилайте  фотографії високої якості (щонайменше 1 Мб)

Ø    Приймаються фотографії у форматах JPG та JPEG

Ø    Кожна фотографія повинна містити підпис: ім’я фотографа та назву організації (якщо можливо)

Ø    Кожна фотографія повинна містити унікальний, детальний заголовок з описом того, що відбувається на фото

Ø    Фотографії повинні бути подані фотографом або з його згоди.

Ø    Ми не прийматимемо фотографії з накладним логотипом або текстом. Фотографії надіслані у текстовому документі Word або PDF не прийматимуться. Надсилайте лише фотографії.

 

 Надсилаючи фотографії, Ви надаєте ООН право використовувати його у поточній та майбутніх кампаніях, а також:

 

 1.                  Засвідчуєте, що володієте авторським правом фотографа, й що це оригінальна робота (або надіслана з дозволу).

2.                  Засвідчуєте, що Ви маєте дозвіл використовувати візуальне зображення будь-якої особи, яку можна ідентифікувати чи будь-якого приміщення на фотографії, й дозвіл на опублікування, що передбачено правилами конкурсу.

3.                  Погоджуєтесь, що ООН не буде нести відповідальність за порушення прав третіх осіб на фотографії, морально чи інакше, які можуть виникнути в результаті Ваших дій або бездіяльності, і що Ви компенсуєте ООН всі судові витрати, претензії, збитки, які можуть виникнути в результаті порушення Вами правил конкурсу.

4.                  Даєте ООН право на використання фотографії, і в цьому, згодні, що ООН може використовувати фотографію для цілей конкурсу, а також для подальшого відтворення на веб-сайтах та в інших матеріалах на розсуд ООН (фотографії будуть використані в разі необхідності).

 

Інформацію про включення фотографії до виставки буде опубліковано на веб-сайті www.unfpa.org.ua