Фонд демократії Організації Об`єднаних Націй запрошує організації громадянського суспільства до подання заявок на фінансування проектів, спрямованих на розвиток і підтримку демократії. Проектні пропозиції можна подавати в режимі он-лайн від 15 листопада до 31 грудня 2014 р. за посиланням: www.un.org/democracyfund. З керівними документами, актуальними запитаннями та уроками попередніх раундів можна ознайомитися за адресою: http://.un.org/democracyfundwww/application-materials.

Тим, хто планує подати заявку, настійно рекомендується якнайшвидше відвідати цю сторінку та ознайомитися з вимогами. Будуть прийматися лише он-лайнові заявки англійською або французькою мовами.

ФДООН підтримує проекти, спрямовані на зміцнення голосу громадянського суспільства, підтримку прав людини, залучення всіх груп до участі у демократичних процесах. Основна частина коштів ФДООН спрямовується місцевим організаціям громадянського суспільства – на етапах як переходу до демократії, так і консолідації. Таким чином, ФДООН відіграє інноваційну та помітну роль, доповнюючи іншу діяльність ООН – роботу з урядами – для зміцнення демократичного врядування в усьому світі.

Це восьмий раунд, який запускає ФДООН, і в якому будуть надаватися гранти в розмірі до 300,000 дол. США на проект. ФДООН надав підтримку понад 500 проектам у більше ніж 110 країнах на загальну суму понад 160 млн. дол. США. Пропозиції проходитимуть досить суворий конкурсний відбір, а фінансування отримають менше двох відсотків. Проекти розраховуються на два роки і мають відноситися до однієї або кількох із шести основних сфер:

Ø  Розвиток суспільства

Ø  Верховенство закону та прав людини

Ø  Інструменти демократизації

Ø  Розширення можливостей жінок

Ø  Розширення можливостей молоді

Ø  ЗМІ

З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням: www.un.org/democracyfund.