15 лютого 2015 року -- Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун вітає запровадження режиму припинення вогню на Донбасі, згідно з домовленостями щодо комплексу заходів для впровадження Мінських домовлненостей 12 лютого 2015-го року. 

Нью-Йорк, 15 лютого 2015 року

Генеральний секретарООНПан Гі Мун вітає запровадження режиму припинення вогню на Донбасі, згідно з домовленостями 12 лютого 2015-го року щодо комплексу заходів для впровадження Мінських домовлненостей.

Він зазначає, що припинення вогню значною мірою тримає, надаючи перепочинок мирним жителям, що перебувають в цьому районі і сприяючи швидкому і мирному вирішенню конфлікту. Тим не менш, Генеральний секретар серйозно стурбований повідомленнями про обстріли які продовжуються, в тому числі в Дебальцеве і повторює свій заклик до усіх сторін дотримуватися припинення вогню без винятку.

Генеральний секретар нагадує всім про важливість дотримання режиму припинення вогню, який утворює основу для більш широкого впровадження мінських угод і відновлення миру і стабільності в Україні.