10 березня 2015, Київ - Сьогодні в Україну з тижневим візитом прибуває Марі-П`єр Пуар`є (Marie-Pierre Poirier),Регіональний директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) з метою моніторингу ситуації становища дітей в умовах кризи. Це її першій приїзд в Україну,  в ході якого вона зустрінеться з представниками Адміністрації Президента України і міністерств (Охорони здоров`я, Фінансів, Соціальної політики), ОБСЄ, інших агенцій ООН, поспілкується зі ЗМІ.

10 березня 2015, Київ - Сьогодні в Україну з тижневим візитом прибуває Марі-П`єр Пуар`є (Marie-Pierre Poirier),Регіональний директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) з метою моніторингу ситуації становища дітей в умовах кризи. Це її першій приїзд в Україну,  в ході якого вона зустрінеться з представниками Адміністрації Президента України і міністерств (Охорони здоров`я, Фінансів, Соціальної політики), ОБСЄ, інших агенцій ООН, поспілкується зі ЗМІ.

Марі-П`єр також поїде до сходу України та відвідає школи, де навчаються діти, які постраждали від кризи, спеціальні центри для внутрішньо переміщених осіб Слов`янська та Краматорська. У рамках візиту плануютьсязустрічі з Олександром Кіктенко, губернатором Донецької області та Сергієм Демченко, мером Волновахи. Життєво важливою подією для 20 тисяч жителів Красногорівці стане передача блоків очищення води від ЮНІСЕФ. Також планується роздача гуманітарної допомоги дітям та їхнім сім’ям, які постраждали унаслідок конфлікту.

Марі-П`єр Пуар`є була призначена на посаду Регіонального директора ЮНІСЕФ в країнах ЦСЄ та країнах СНД 8 лютого 2012 року. На цій посаді вона опікується проблемами дітей, які проживають в 22 країнах регіону, розташованого на величезному просторі: від Центральної Азії - через Кавказ - до Туреччини та країн Південно-Східної Європи. Марі-П`єр Пуар`є має 25-річний досвід роботи в країнах Азії, Африки, Європи та Латинської Америки у сфері розвитку й управління програм для допомоги дітям, які розроблені і реалізовані в тісній співпраці з урядами і представниками громадянського суспільства та приватного сектора.

ЮНІСЕФ стурбований станом дітей та родин, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України. Станом на 3 березня 2015 року, більше ніж один мільйон осіб було переміщено в межах України, понад 140 тисячі із них - діти. За даними ЮНІСЕФ, 700 тисяч дітей та їхніх сімей не мають доступу до безпечної питної води. Крім того, не менш важливою є психологічна підтримка дітям та батькам, просвітницькі заходи з мінної безпеки, відбудова шкіл та надання шкільного приладдя дітям задля продовження навчання. У січні 2015 року ЮНІСЕФ звернувся до донорів, щоб зібрати 32.4 мільона доларів для потреб дітей та родин в Україні.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua . Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте

За додатковою інформацією звертайтеся до:
Вероніка Ващенко, Керівник інформаційного відділу ЮНІСЕФ Україна, тел.:+38-044-254-2450,  vvashchenko@unicef.org

Куніна Ольга, Консультант з кризових комунікацій ЮНІСЕФ Україна, тел. +38-067-946-80-89,  kunina.olha@gmail.com