31 березня 2016 - Діти та сім’ї наражаються на ризик поранень і смертей від мін та вибухонебезпечних предметів внаслідок конфлікту на Сході України Спільний брифінг Міністерства Освіти і Науки, Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Діти та сім’ї наражаються на ризик поранень і смертей від мін та вибухонебезпечних предметів внаслідок конфлікту на Сході України Спільний брифінг Міністерства Освіти і Науки, Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Подія: прес-брифінг з нагоди Міжнародного дня з мінної безпеки, презентація програми щодо обізнаності про небезпеку мін та результатів дослідження щодо знань та поведінки з вибухонебезпечними предметами серед сімей, які живуть у Донецькій та Луганській областях.

Коли: понеділок, 4 квітня 2016 року

Час: 11:30 – 12:15

Місце проведення: Український дім, вул. Хрещатик, 2, Київ

Учасники: Джованна Барберіс, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, представники Міністерства Освіти і Науки та Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій

Контекст

Життя дітей знаходиться у небезпеці через велику кількість мін та вибухонебезпечних предметів на територіях, наближених до території конфлікту на сході України. Для того, щоб попередити трагічні випадки та інформувати мешканців про правила безпечної поведінки у постраждалих від конфлікту регіонах, ЮНІСЕФ, МОН, ДСНС та партнерські організації впроваджують інформаційну кампанію та проводять освітні сесії для дітей та молоді про небезпеку мін та вибухових предметів. У 2015 році було проведено дослідження Знань, Ставлення та Поведінки та виявлено основні ризики та прогалини у знаннях щодо безпеки та поведінки з мінами та вибуховими предметами серед сімей на Сході України.

Про ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org/ukraine . Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте.

Контакти для отримання більш докладної інформації:

Ольга Самойлова, osamoilova@unicef.org, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 044 254 2450 дод. 718, моб. 050 445 0331