19 квітня 2016 - ЮНІСЕФ Україна запрошує молодь провести час в атмосфері дружнього спілкування та мистецтва на відкритті нового проекту ЮНІСЕФ - U-Report.

Учасники заходу відвідають майстер-класи, на яких відомі українці поділяться своїм досвідом, та познайомляться із новими молодіжними ініціативами ЮНІСЕФ. Після навчальної частини відбудеться концерт Pianoбой, а також інші арт-сюрпризи для гостей.

ЮНІСЕФ Україна запрошує молодь провести час в атмосфері дружнього спілкування та мистецтва на відкритті нового проекту ЮНІСЕФ - U-Report. Учасники заходу відвідають майстер-класи, на яких відомі українці поділяться своїм досвідом, та познайомляться із новими молодіжними ініціативами ЮНІСЕФ. Після навчальної частини відбудеться концерт Pianoбой, а також інші арт-сюрпризи для гостей.

Дата: 23 квітня 2016 р. Місце: КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16а). Час: 10:00-17:30

Вхід вільний. Початок реєстрації о 9:00.

Приєднуйтесь до заходу: facebook.com/events/2017147788509394/

Теми воркшопів:

“Неформальна освіта”, “Гендерне питання: Жіночий погляд на чоловічу професію”, “Молодь і соціальна активність”, “Вибір професії у сучасної молоді”, “Сім’я нового покоління”, “Урбаністика: Місто для людей”

Лектори: Міріам Драгіна (поетеса), Яна Алтухова (RedGlass), Гео Лерос (Art United Us), Ярослав Лодигін (радіон «Аристократи»), Юрій Марченко (Platfor.ma).

Реєстрація за посиланням: www.event.ukraine.ureport.in (доступне з 13.04 2016 р.) ЮНІСЕФ компенсує вартість проїзних квитків гостям з інших міст (кількість місць обмежена – наявність вказано на вебсайті).

Про U-Report

U-Report – це простий спосіб молодих людей донести свою думку до осіб, що приймають рішення. Це – система СМС-опитувань, які не вимагають додаткових зусиль і часу. Усі СМС безкоштовні та анонімні.

Сьогодні у проекті U-Report бере участь понад 2 млн. U-репортерів у світі. Це – молоді люди, які висловлюють свою думку через анонімні опитування і допомагають впроваджувати зміни та боротися з проблемами.

Так, в Ліберії завдяки U-Report виявили проблему сексуальної експлуатації в школах. У Мексиці проект допоміг сформувати молодіжну політику. В Ірландії було визначено п’ять ключових проблем молоді.

U report brief

Щоб приєднатись до U-Report, потрібно надіслати «СТАРТ» на номер 4224 (СМС безкоштовні).

www.ukraine.ureport.in

facebook.com/ureportukraine

vk.com/ureportua

twitter.com/UReportUkraine

Як дістатись КВЦ «Паркового»:

Контакти:

063 593 03 73 073

ureport.ukraine@gmail.com