12 травня 2016 - близько 200 потенційних підрядників і постачальників товарів та послуг у різних сферах, включаючи проектування і будівництво, інформаційні технології, фармацевтику, засоби масової інформації, дослідження і консалтинг, відвідали інформаційну сесію щодо нових бізнес-можливостей співробітництва та партнерства з Організацією Об'єднаних Націй в Україні.


Семінар, перший такого роду в Україні, організований системою ООН в Україні та Українською торгово-промисловою палатою, слугував платформою для надання інформації щодо умов, правил і стандартів діяльності ООН, а також технічних нюансів і етапів циклу закупівель ООН. Окремі двосторонні зустрічі між бізнесом і представниками інституцій системи ООН дозволили отримати додаткову інформацію щодо специфічних вимог і правил агентств, програм та фондів ООН.

«Працюючи задля цілей національного розвитку, система ООН є найбільш ефективною, коли співпрацює з урядом, громадянським суспільством і приватним сектором. Сьогоднішній захід був блискучим прикладом взаємодії з приватним сектором для досягнення спільної мети: створення сильної, ефективної країни відповідно до очікувань та сподівань українського народу ", - сказав у своєму заключному слові Ніл Волкер, Координатор системи ООН.

Враховуючи успіх і високий інтерес до заходу, висловлений представниками бізнесу, подібні семінари будуть організовані найближчим часом у різних містах України з метою підвищення обізнаності і збільшення до максимуму потенціалу співпраці між українськими підприємствами і ООН.