31 травня 2016 - Представництво ЮНІСЕФ в Україні за фінансової підтримки уряду Федеративної республіки Німеччина і через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) реалізує цілий ряд заходів, спрямованих на забезпечення безпечного середовища для дітей та їхніх сімей, постраждалих від конфлікту в Донецькій і Запорізькій областях східної України.

ЩО: Відкриття центру підтримки сім’ї

КОЛИ: 2 червня 2016 року. Церемонія відкриття розпочнеться о 14:00

Центр буде відритий для відвідання і проведення зйомки з 13:30

ДЕ: вул. Ризька, 40, район Східний, Маріуполь

ХТО: - Джованна Барберіс, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні
- Вадім Бойченко, Міський голова Маріуполя
- Віктор Ремський, Заступник голови Донецької ОДА
- Тетяна Ломакіна, Директор Фонду розвитку Маріуполя
- Представник(и) Маріупольської спілки молоді

Для редакторів:

Крім програми заходів Центру (з 13.30) і прес-конференції (початок о 14.00), представники ЗМІ матимуть додаткову можливість провести зйомки візиту голови ЮНІСЕФ до водо-насосної станції Сартана за адресою проспект Карпова 1А у п’ятницю, 3 червня 2016 року о 10.00 (прохання бути за адресою о 9.45).

Просимо підтвердити свою участь у заході, надіславши повідомлення або зателефонувавши до офісу ЮНІСЕФ в Маріуполі. Контактна особа:

Софія Попович
Регіональний координатор в умовах надзвичайної ситуації

Офіс ЮНІСЕФ в Маріуполі

Tel: + 380 50 3120354
Email: spopovych@unicef.org

Додаткова інформація:

Представництво ЮНІСЕФ в Україні за фінансової підтримки уряду Федеративної республіки Німеччина і через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) реалізує цілий ряд заходів, спрямованих на забезпечення безпечного середовища для дітей та їхніх сімей, постраждалих від конфлікту в Донецькій і Запорізькій областях східної України. Проект має два основні компоненти:

  • Забезпечення безпечною питною водою, створення належних санітарно-гігієнічних умов для переселенців та місцевих, а також відновлення надійних та безпечних водних ресурсів.

Покращення захисного середовища для дітей та їхніх сімей, постраждалих від конфлікту завдяки психосоціальній підтримці і посередництву у вирішенні конфліктів.