1 червня 2016 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Louis Vuitton, Vogue Україна та відомою співачкою Тіною Кароль розпочали в Україні глобальну кампанію під назвою Make a Promise (“Дай обіцянку”).

Це партнерство має на меті зібрати кошти для ЮНІСЕФ та допомогти дітям, які страждають від конфліктів, захворювань, стихійних лих та інших ситуацій, що загрожують їхній безпеці та злагоді. Кошти, зібрані завдяки цьому партнерству на глобальному рівні, у тому числі в Україні, будуть передані програмам допомоги дітям, постраждалим від конфліктів та надзвичайних ситуацій.

1 червня 2016 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Louis Vuitton, Vogue Україна та відомою співачкою Тіною Кароль розпочали в Україні глобальну кампанію під назвою Make a Promise (“Дай обіцянку”). Це партнерство має на меті зібрати кошти для ЮНІСЕФ та допомогти дітям, які страждають від конфліктів, захворювань, стихійних лих та інших ситуацій, що загрожують їхній безпеці та злагоді. Кошти, зібрані завдяки цьому партнерству на глобальному рівні, у тому числі в Україні, будуть передані програмам допомоги дітям, постраждалим від конфліктів та надзвичайних ситуацій.

“Це партнерство допоможе пролити світло на безмовні кризи і конфлікти, які залишаються без уваги громадськості, але завдають найсильніших і тривалих страждань дітям – наприклад, такі надзвичайні ситуації, як конфлікт в Україні, від якого постраждали понад 580,000 дітей. В той час, коли продовжується криза, ми повинні терміново відповісти на фізичні і психологічні потреби цих дітей”, – зазначила Джованна Барберіс, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

В Україні протягом двох років насильства, обстрілів і страху більше 230,000 дітей були вимушені залишити свої домівки і переїхати в інші регіони України. На початку цього року ЮНІСЕФ закликав зібрати додаткові 54,3 млн. дол. США, щоб забезпечити гуманітарні потреби найбільш уразливих дітей. Налагодження партнерства та збір коштів є надзвичайно важливими кроками для надання гуманітарної допомоги на глобальному рівні і в Україні. Особливо тоді, коли ці заходи отримують підтримку видатних лідерів та знаменитостей, ЮНІСЕФ може ефективно надавати життєво необхідну гуманітарну допомогу та послуги дітям, які їх потребують.

“Зворушує, що увесь світ не байдужій до дітей Донбасу! І я, будучи українкою, приєднуюся до цієї акції з гордістю!”, - говорить про свою участь в акції співачка та друг будинку Louis Vuitton Тіна Кароль.

“Чим довше я живу, тим ясніше розумію, як сильно щастя людини залежить від того, наскільки щасливим було її дитинство ”, - говорить про свою допомогу дітям головний редактор журналу Vogue Україна Маша Цуканова.

ЮНІСЕФ продовжує працювати з партнерами для того, щоб забезпечити основні потреби дітей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України. На сьогоднішній день ЮНІСЕФ:

  • Надав соціально-психологічну підтримку більш ніж 80,000 дітей та їхніх сімей, що постраждали від конфлікту;
  • 18 Центрів підтримки сім’ї, що працюють за підтримки ЮНІСЕФ, протягом цього року нададуть допомогу 250,000 дітей та їхніх сімей на сході України;
  • Надав гігієнічні набори більше 260,000 дітей і дорослих та забезпечив доступ до питної води більше 1,6 мільйона людей на сході України;
  • Підтримав роботи з відбудови 57 шкіл у східних областях України і роздав навчальні набори і шкільне приладдя 200,000 дітей;
  • Доставив антиретровірусні препарати 8,000 дорослим і дітям, які живуть з ВІЛ, на непідконтрольних Уряду України територіях, а також тести на ВІЛ для більше ніж 31,000 вагітних жінок.
  • Надав вакцини проти поліомієліту для 4,7 мільйонів дітей.

Надаючи підтримку дітям, ураженим кризою, ЮНІСЕФ в Україні продовжує працювати з питаннями, пов’язаними з доступом до медичної допомоги, профілактикою ВІЛ-інфекції, запобіганням дискримінації та стигматизації уразливих сімей і сприянням розвитку молоді.

Зробити грошовий внесок для підтримки діяльності ЮНІСЕФ можна тут: http://support.unicef.org/campaign/ukraine-appeal.

Дізнатися більше про кампанію Make a Promise та донорські внески можна за посиланням: http://support.unicef.org/lvforunicef.