03 червня 2016 - Делегація Фонду народонаселення взяла участь в Молодіжному форумі сталого розвитку та провела зустріч з представниками міської влади для обговорення подальшої співпраці.

Із 3 по 5 червня в Кременчуці проходить Міжрегіональний молодіжний форум «Сталий розвиток – запорука майбутнього!». Така молодіжна подія відбувається в місті вже дев’ятий рік поспіль, втретє Форум підтримує Фонд народонаселення ООН в Україні.

Організаторами Форуму традиційно є Управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та молодіжні громадські організації міста.

Участь у заході взяли понад 250 молодих та ініціативних людей майже з усіх областей України, серед яких активісти студентського та учнівського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп, активісти з числа вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей.

3 червня відбулось відкриття форуму, в якому взяли участь міський голова Віталій Малецький та представник Фонду народонаселення ООН Каспар Пік, а також депутати Кременчуцької міської ради.

Вітаючи учасників форуму, міський голова Віталій Малецький наголосив, що відповідно до програми заходу, лідери молодіжних колективів, незважаючи на свій юний вік, будуть працювати над шляхами вирішення серйозних глобальних проблем, існуючих у світі та сучасному суспільстві. Насамперед, це говорить про те, що українська молодь не байдужа до подальшої долі своєї країни та зі свого боку вона також намагається сприяти покращенню рівня життя українців.

Каспар Пік висловив захоплення високим рівнем молодіжної політики та молодіжної культури, тим, що так багато молодих людей намагаються вирішити доволі складні глобальні проблеми, а також порадив представникам української молодіжної спільноти бути наполегливими на шляху реалізації своїх ідей. Оскільки саме від молоді залежить те, якою стане їхня країна через декілька років.

Протягом трьох днів учасники форуму обговорюватимуть 7 тем обраних із 17 Цілей сталого розвитку та напрацьовуватимуть план їх впровадження в Україні. Серед цих цілей: «Ні – бідності!», «Ні – голоду», «Якісна освіта», «Чиста вода», «Гендерна рівність», «Гарне здоров’я», «Мир і справедливість».

В рамках свого візиту до Кременчука делегація Фонду народонаселення також провела зустріч з міським головою Віталієм Малецьким, першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, заступником міського голови Ольгою Усановою, начальником управління охорони здоров’я Максимом Середою, директором департаменту освіти Геннадієм Москаликом, директором департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО Володимиром Поляковим, начальником управління у справах сім’ї, дітей та молоді Наталею Заводчіковою. У рамках зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці з Фондом народонаселення ООН та реалізації спільних програм.

Фотогалерея

1.jpg2.jpg3.jpg
Повну фотогалерею дивіться тут