UN 25 in UkraineДень ООН в навчальних закладах України

24 жовтня 2017 року

Запрошуємо навчальні заклади України приєднатись до відзначення міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй та 25-річчя Представництва ООН в Україні.

Україна є однією з країн-засновниць ООН й протягом більш ніж 70 років бере участь у роботі організації. У 1992 році, Уряд країни запросив Організацію Об’єднаних Націй відкрити офіс в Україні для надання допомоги у вирішенні комплексу економічних, соціальних та політичних питань, з якими країна зіштовхнулася після проголошення незалежності.

Сьогодні, коли країна переживає важкі часи, 18-ть агентств, фондів та програм ООН надають допомогу тим, хто цього потребує найбільше, через надання гуманітарної допомоги, здійснення проектів спрямованих на відновлення постраждалих громад та територій, підтримку довгострокових загальнонаціональних реформ заради розвитку, забезпечення верховенства права, миру, й зміцнення соціальної стабільності.

ООН в Україні запрошує Вас відсвяткувати 25-ту річницю ООН у Вашому навчальному закладі чи організації, щоб привернути увагу молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

IMG 7145for25

Перші 25-ть учбових закладів, які зголосяться взяти участь в інформаційній кампанії й заповнять форму учасника кампанії, отримають інформаційну та брендовану продукцію з логотипом ООН (роздаткові матеріали, банери, ручки, екосумки, значки і т.п.), щоби прикрасити приміщення або нагородити найактивніших учасників.

Відправити заявку на проведення заходу, присвяченого святкуванню 25-ї річниці ООН в Україні

Існує багато цікавих та інтерактивних форматів заходів, які можна провести в рамках відзначення Дня ООН в Україні:

  • Міжнародна освітня конференція Модель ООН
  • Інформаційно - розважальні квести, присвячені ООН або окремим питанням на порядку денному організації, наприклад, щодо Цілей сталого розвитку, прав людини, міжнародного розвитку, тощо.
  • Студентські конференції щодо діяльності ООН
  • Лекції про ООН / Цілі Сталого Розвитку (можливе запрошення представників ООН в Україні)
  • Конкурси студентських робіт про вирішення глобальних проблем у світі
  • Жива бібліотека - бібліотека з "живими книжками"
  • Світове кафе - процес взаємодії, спрямований на широкий обмін думками, ідеями й досвідом. Учасники сідають за кавові столики, розмовляють і після закінчення певного часу переходять до інших столиків.

Перші 25 заявок на святкування Дня ООН отримають пакет інформаційних матеріалів, в який входить:

Найменування

Кількість (шт.)

Прапор ООН

1

Постери з логотипом ООН в Україні

3

Постери про Цілі сталого розвитку

3

Буклети про Цілі сталого розвитку

10

Ручки з символікою ООН

50

Футболки з символікою ООН

10

Значки

20

Сумки з символікою ООН

10