Neal Walker

4 жовтня 2014 року пан Ніл Вокер почав працювати на посаді Координатора системи ООН та Представника Програми розвитку ООН в Україні.

21 січня 2015 року Ніл Вокер був також призначений Координатором з гуманітарних питань в Україні.

«Організація Об'єднаних Націй в Україні є неупередженою організацією, яка спрямовує свої знання, оперативний та технічний досвід на допомогу українському урядові як у вирішенні складних проблем на Сході, так і в пaідтримці процесів реформування, що відбуваються в Україні. Усі установи ООН в Україні об`єднані спільними баченням і метою – допомогти Уряду краще задовольняти потреби усіх громадян, сьогодні і в майбутньому», − зазначив пан Вокер, представляючи свої вірчі грамоти у Міністерстві закордонних справ.

Пан Вокер має 24-річний досвід роботи на посадах вищого рівня в Організації Об’єднаних Націй. До свого нового призначення в Україну він працював Координатором та Постійним представником ООН в Бангладеш (2011−2014) і Киргизстані (2006−2011). Пан Вокер обіймав інші посади як у ПР ООН, так і в Організації американських держав. Пан Вокер має ступінь в галузі політичних наук та ступінь магістра суспільних наук та міжнародних відносин Університету Пітсбурга (США).

Контакти

Brochure Cover

 

SDGs