15 вересня 2017 року - Уряд України представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних ЦСР з уарахуванням специфіки національного розвитку.

The United Nations in Ukraine works with the Government and the people of Ukraine to build a culture of dignity, through understanding of and respect for human rights, towards a peaceful and transformed Ukraine. 

У грудні 2014 року на замовлення Організації Об’єднаних Націй компанія GfK Ukraine провела загальнонаціональне дослідження стану волонтерства в Україні. Волонтерська організація «Альтернатива В» та «Український Форум Благодійників» взяли активну участь у підготовці дослідження.

У липні – вересні 2016 року в Україні були проведені 10 обласних консультацій з адаптації та локалізації Цілей сталого розвитку, метою яких було визначення пріоритетних Цілей та шляхів їх досягнення. Ця ініціатива об’єднала голоси людей з усіх куточків країни.

Київ, липень, 2016 - Звіт, підготовлений Міністерством економічного розвитку та торгівлі, за результатами проведення 4-х раундів консультацій щодо локалізації та адаптації 17 Цілей Сталого Розвитку.

Download file

20 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державні обласні адміністрації за підтримки системи ООН в Україні розпочало проведення 10 регіональних  консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку.  Метою консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.

5 липня 2016 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтрикм системи ООН в Україні проводить низку консультацій з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 Цілей Сталого Розвитку. Метою даних консультацій є стимулювання досягнення спільного розуміння та оцінки Цілей Сталого Розвитку, їх актуальності в контексті національного розвитку України.

Дана підбірка містить актуальні публікації, звіти та інші інформаційні матеріали, що висвітлюють гуманітарну допомогу від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН в Україні.

21 червня 2016 - Якими є найактуальніші проблеми розвитку України та які існують шляхи їх вирішення? Під час  одноденного воркшопу з написання матеріалів для мас-медіа про Цілі сталого розвитку Представництво ООН в Україні надає можливість докладніше дізнатися про сучасні формати подання теми Цілей сталого розвитку у ЗМІ, поспілкуватися з провідними фахівцями про міжнародний та національний розвиток.

23-24 травня у Стамбулі проходить перший в історії Всесвітній Гуманітарний Саміт, що обєднує світових лідерів, політиків, громадських діячів, активістів, волонтерів та молодь з усіх куточків світу. Дізнавайтесь більше про цю масштабну подію з пакету інформаційних матеріалів нижче.

Представництво ООН в Україні радо публікує інформаційні матеріали - інфографіки, плакати та короткі посібники - для ознайомлення з темою сталого розвитку та, зокрема, Цілями Сталого Розвитку 2015-2030. Усі матеріали вільні для використання у рамках відкритих лекцій, семінарів, майстерень та інших заходів на тему сталого розвитку в Україні.

У публікації Програми Розвитку ООН розкриваються екологічні, економічні та соціальні аспекти концепції сталого розвитку.

Download file

Економічний огляд для України від Світового Банку від 1 квітня 2016 року

Download file

Новий звітНезалежного механізму звітування (НМЗ) Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” (ПВУ) щодо України демонструє, що попри нещодавні політичні ускладнення був досягнутий помітний прогрес в ухваленні законів для покращення доступу до інформації у володінні органів влади.

Download file

Останні документи, звіти, інформаційні бюлетені та публікації щодо надання Організацією Об`єднаних Націй гуманітарної допомоги в Україні.

Цей огляд відображає загальне розуміння гуманітарної групи країни щодо кризи, враховуючи найбільш гострі гуманітарні потреби та оцінну кількість людей, яким потрібна допомога.

Download file

Гуманітарна група країни разом з урядом України у лютому 2016 року звернулися до донорів щодо фінансування Плану гуманітарного реагування на 2016 рік.

Download file

Звіт щодо оцінки відновлення та розбудови миру на Східній Україні (ОВРМ) є спільним доробком Європейського Союзу, Організації Об’єднаних Націй та Групи світового банку.

Download file

Звіт щодо оцінки відновлення та розбудови миру на Східній Україні (ОВРМ) є спільним доробком Європейського Союзу, Організації Об’єднаних Націй та Групи світового банку.

Download file

У березні 2014 року Управління Верховного комісара Організації Об`єднаних Націй з прав людини розпочало в Україні моніторингову місію з оцінки та звітування щодо ситуації з правами людини.

Публікація містить аналіз результатів дослідження «Молодь України-2015», зокрема аналіз соціального розвитку сучасної молоді, механізмів самореалізації, залучення та участі молоді у суспільних проце-сах та громадському житті, аналіз поточного стану молоді і діяльності молодіжних організацій.

Download file

Аналітичне дослідження «Молодь України - 2015» проведене GfK Ukraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України та за фінансової підтримки установ ООН в Україні.

Download file

25 вересня 2015 року 193 держави-члени Організації Об’єднаних Націй прийняли нову глобальну програму із забезпечення сталого майбутнього до 2030 року. Про що конкретно йдеться у кожній з 17-ти Цілей? Дізнайся з публікації українською мовою.

Download file

Національна доповідь висвітлює стан досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) в Україні та базується на широкому колі інформаційних, аналітичних і статистичних матеріалів.

Download file

До дня 70-річчя Організації Об`єднаних Націй Представництво ООН в Україні опублікувало інформаційний матеріал, що висвітлює партнерство та співпрацю між ООН та Україною.

Download file

До 16-денної кампанії протидії насильству щодо жінок, Представництво ООН в Україні спільно з Фондом народонаселення ООН та Фондом Жінки ООН створило інформаційний бюлетень, котрий містить факти та статистику щодо протидії гендерному насильству в Україні.

Download file

Дана підбірка містить аналітичні звіти, соціологічні дослідження та оцінку у галузі ґендерної політики та міжнародного законодавства у сфері дискримінації щодо жінок.

На замовлення Фонду народонаселення ООН компанія GfK Ukraine в серпні-вересні 2014 року провела національно репрезентативне опитування щодо досвіду насильства серед жінок і дівчат.

Download file

Дане дослідження проводить поглиблений аналіз сучасних проблем ґендерної нерівності на вітчизняному ринку праці та характеризує її основні складові, а також досліджує можливості гармонійного поєднання працівниками зайнятості та сімейних обов’язків.

Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості: від теорії до практики.

Download file